vand betta SD

livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

tineret betta SD; puii sunt purtatori de gena HM, din parinti HM dar datorita lipsei de spatiu nu pot duce la capat dezvoltarea aspectului de HM!
femelele si masculii vor fi in raport 50/50 (eroare maxim 5%)
varsta: intre 10 si 15 saptamani

dimensiunea minima a corpului: 3 cm

pret: 3ron/buc., comanda minima 30buc.

trimit si in tara.

pm pentru detalii
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

disponibili si Red HMPK, Blue HMPK si Red/Blue Marble HMPK

aceleasi conditii
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
alex9byby
Newbie
Newbie
Mesaje: 13
Membru din: 13 Iun 2010 13:59
Localitate: sibiu

Salut,ceva mai putini nu se poate?m-ar interesa doar 4 perechi,pt ca daca iau 30 de buc sunt fffoarte multi si nu as vrea sa-i chinui sa-i tin impreuna deocamdata neavand suficient spatiu si in plus nici nu am gasit pe nimeni sa luam inpreuna.

                                          o zi buna
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

sincer, se poate si 1 peste, problema este ca sunt f aglomerat si nu prea am timp de mers la autocar!!! dar in maxim 2 saptamani iti trimit!
e ok?
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
alex9byby
Newbie
Newbie
Mesaje: 13
Membru din: 13 Iun 2010 13:59
Localitate: sibiu

Din punctul meu de vedere este ok si asa,mai pastram legatura.
P.S si asa acvariile pt ei sunt la ciclat numai de o saptamana jumate ,pana la venirea lor o sa fie suficient de stabile .Id meu de mess este alex9byby@yahoo.com ,pastram legatura si cand reusiti sa gasiti ceva timp  liber discutam despr ce si cum facem.Deocamdata va multumesc si ne mai auzim.
Ultima oară modificat 24 Sep 2010 16:19 de către alex9byby, modificat 1 dată în total.
Scrie răspuns