Unde sunt Bettanii?!

Lounge Room!
Avatar utilizator
alex_snake_gunit
Jr. Member
Jr. Member
Mesaje: 85
Membru din: 02 Mar 2010 00:12
Localitate: Timisoara..Australia I wish .
Contact:

Ce se intampla de nimeni nu mai posteaza nimic pe forum?a-ti luat pauza toti? :wtf:
:character0029:
Life It`s a Bitch !
snakefishmike
Administrator
Administrator
Mesaje: 1051
Membru din: 22 Feb 2010 21:16
Localitate: Bucharest - Romania
Contact:

Eh! Alex ... probabil ca multi au sperat ca il apuca pe Dumnezeu de picior si dau marea lovitura apucandu-se de inmultit betta. Sau ... poaqte s-au pregatit intens pt Paste  :D . Sau poate ... sunt prea multi de poate.
La inceput foarte multi erau entuziasmati pt ca exista un site/forum specializat strict pe speciile de betta. Usor usor s-au pierdut in meandrele concretului. Poate ca e si vina noastra ca am oferit suficient de multa informatie mult prea rapid. Cine stie ?!?
Eu tot mai sper, insa mai mult de a va pune la dispozitie un spatiu in care sa discutati si in care sa gasiti informatii utile, nu stiu ce as putea face.
Toate bune.
Membru IBC
liviu
Jr. Member
Jr. Member
Mesaje: 93
Membru din: 25 Mar 2011 08:36

buna ziua sunt liviu ,eu cresc betta de 2 ani  primul meu peste a fost un betta ct rosu cumparat de la petshop apoi am achizitionat  2 perechi de la  liviulik din thailanda si de atunci pasiunea mea de a inmulti betta si a obtine pesti mai frumosi este tot mai mare .o sa postez poze cu  ultimii pesti obtinuti dintr-o ponta de betta alb hm  ,linia mea este betta hm lavander butterfly
Scrie răspuns