Donez Betta HMgeno

Gift
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

Deschid acest topic pentru cei ce isi doresc sa se apuce de acest hobby, sa inmulteasca si sa selectioneze pesti de calitate dar nu isi permit dpdv financiar achizitionarea lor!

Am trecut topicul la ”Donatii” pentru ca nu cer niciun ban pe pesti dar pretind urmatoarele obligatii (morale) din partea primitorului:
  • primitorul isi asuma obligatia de a inmulti pestii primiti si de a dona minim 1 pereche din puii obtinuti altui doritor
  • deasemeni are obligatia de a posta bilunar in sectiunea ”Spawn-log” poze/detalii despre evolutia puilor
in masura posibilitatilor voi asigura primitorului (tot sub forma de donatie) si cate un starter de microviermi si vinegar eels necesari pentru cresterea alevinilor.

momentan este vorba de 2 masculi (unul royal blue iar celalalt blue-melano) si 2 femele (una royal blue iar cealalta steel blue).

doritorii vor posta aici.

din cauza lipsei timpului liber anuntul este valabil DOAR PENTRU BUCURESTI.
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
Avatar utilizator
djkane
Newbie
Newbie
Mesaje: 2
Membru din: 09 Noi 2011 08:28
Localitate: Brasov, Racadau

Am mai vb cu tine despre o femela de beta. Miercuri am niste treba prin Bucuresti si pe dupamasa am putea sa ne vedem ca sa iau femela sau sa imi dai o pereche cu care sa ma apuc de treaba? Si daca ai si o cultura de start de microviermi as fi foarte bucuros sa primesc. Ai putea sa imi lasi nr tau de tel sa vb mai simplu.
Ultima oară modificat 17 Mar 2012 01:29 de către djkane, modificat 1 dată în total.
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

ai detalii pe pm  :039:
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
Scrie răspuns