comanda comuna betta Thailanda 24.04.2010

Seeking
Ed
Jr. Member
Jr. Member
Mesaje: 85
Membru din: 16 Apr 2010 07:41
Localitate: Timisoara

Well, asta e! Multumesc mult Liviu pt. oferta, e binevenita pt. ca in timisoara nu se gasesc decat crowntail si vailtail. O sa ma revansez cumva!
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

baieti, cum sunt pestii?
@robertino?
@milenium?tu stiu ca azi esti foarte ocupat  ;) si d'aici inainte toata viata! Felicitari si Casa de piatra!
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
Avatar utilizator
milenium
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 305
Membru din: 06 Mar 2010 14:46
Localitate: bucuresti militari-veteranilor
Contact:

ocupat ne ocupat iute ca imi facui timp sa iti raspund pestii sant ok  ;D

merci pt urare  ;D ;)
Avatar utilizator
robertino
Full Member
Full Member
Mesaje: 215
Membru din: 09 Apr 2010 10:07
Localitate: Bucuresti-Tineretului
Contact:

Al meu pare sa se simta foarte bine, i-am facut un ceai de Indian Almond azinoapte. :) E vioi, a mancat cu pofta si  cerceteaza noua casa.
livulik scrie: @milenium?tu stiu ca azi esti foarte ocupat  ;) si d'aici inainte toata viata! Felicitari si Casa de piatra!
Chiar asa, Casa de piatra! Si cum zice si Liviu, vei fi ocupat de acum inainte...cel putin teoretic.  ;D
Ed
Jr. Member
Jr. Member
Mesaje: 85
Membru din: 16 Apr 2010 07:41
Localitate: Timisoara

In sfarsit mi-au venit si mie pestii  ;D! Amandoi par ok si foarte vioi. Masculul arata extraordinar. Multumesc lui Liviu pt. efortul depus.
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

Bravo!
in cateva zile sa ne bucuri ochiul cu cateva poze!

p.s. femela este macar aproape de ce ai comandat?
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
Ed
Jr. Member
Jr. Member
Mesaje: 85
Membru din: 16 Apr 2010 07:41
Localitate: Timisoara

Sincer nu-mi dau seama...insa m-a impresionat marimea ei  ;D. Oricum mie imi place! Poate sa-mi zici tu ceva despre ea varsta daca e HM sau nu Plakata sau nu etc...
livulik
Administrator
Administrator
Mesaje: 1399
Membru din: 22 Feb 2010 21:41
Localitate: Bucharest

este blue/white dragon PK, DT geno, ~5 luni
"Doar când ultimul copac a murit, ultimul râu a fost otrăvit şi ultimul peşte a fost prins, ne vom da seama că nu putem mânca bani!"
member of EHBBC si IBC
Încuiat