Vand urgent,la preturi mici,foarte mult "gazon" Hemianthus Callitrichoides CUBA!

Încuiat
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Deoarece am foarte multa Cuba si vreau sa scap de ea cat mai URGENT, scot la vanzare un covor care acopera o suprafata de 30 cm x 35 cm! NU are alge!!! Plantele arata foarte bine si abia asteapta sa va decoreze acvariile  ;)

Pretul scade cu cat cumparati mai multe poturi, dupa cum urmeaza :

- 1 pot : 12 lei
- 3 poturi : 10 lei/pot
- 5 poturi : 8 lei/pot
- 7 poturi : 6 lei/pot
- de la 10 poturi in sus, inclusiv : 5 lei potul.
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Pana acum sunt rezervate aproximativ 30 poturi de Cuba.
Luni voi trimite coletele si abia dupa aceea voi sti exact daca va mai ramane Cuba de dat. Va mai puteti inscrie pe lista, eu va notez in ordinea in care primesc cererile si daca va mai ramane de dat, voi trimite si marti colete.
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Astazi au plecat 49 poturi de Cuba...insa se pare ca am subestimat marimea celor 2 gazoane disponibile  ;D

Mai este MULTA Cuba de dat!!!

Comanda minima este 30 lei.
Cine cumpara de 100 lei minim are 20 lei reducere!
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Mai pleaca astazi 40 poturi ...insa tot mai sunt in jur de 40 poturi!

Le dau IEFTIN : 20 poturi la 80 lei, cu transport inclus prin posta !!! Insa oferta aceasta este valabila doar astazi pana in ora 15:00 cel tarziu. Daca este cineva interesat astept mesaj privat cat mai urgent, cu adresa completa + numele si prenumele!

Dupa ora 15 ramane valabila ofera urmatoare : 20 poturi la 80 lei + transport platit de cumparator, insa nu mai trimit decat prin curier, deoarece prin posta nu vor mai ajunge saptamana aceasta la destinatar!!! Pretul transportului prin curier este in jur de 30 lei cu ramburs sau in jur de 15-20 lei daca imi puneti banii inainte pe card(deci fara ramburs). Aceasta ultima oferta este valabila pana joi inclusiv, apoi plantele care raman (daca raman) se vor retrage de la vanzare.
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Mai pleaca astazi 10 poturi.

Raman la vanzare in jur de 30-33 poturi.

Sa nu intelegeti gresit ce am scris mai sus, vand si mai putin de 20 poturi.

Preturile sunt :

- 30-33 poturi(sau toata cantitatea pe care o mai am) = 120 lei
- 25 poturi = 100 lei
- 20 poturi = 80 lei
- 15 poturi = 60 lei
- 10 poturi = 40 lei
- 5 poturi = 20 lei.

Comanda minima este 20 lei.

ATENTIE!
NU mai trimit prin posta DECAT daca doriti sa va asumati riscul de a ajunge palantele luni sau marti,etc... deci saptamana viitoare! Pot ajunge ok dar uneori pot ajunge si putin palite sau ingalbenite, etc.
Din acest motiv as dori sa le trimit prin CURIER, iar a2a zi sa ajunga la voi in stare buna. Avand in vedere pretul mic al plantelor eu spun ca puteti da 15-20 lei la curier pentru transport, daca imi puneti banii inainte pe card (la ING este gratuit transferul ING-ING). Acesta este pretul pentru transport FARA ramburs. Daca doriti sa imi trimiteti banii CU ramburs prin curier va costa aproximativ 30 lei. Din ce am inteles eu firmele de curierat livreaza si sambata, asa ca ultima zi de trimitere a plantelor este VINEREA aceasta.
Cand trimit un colet las sa se faca la destinatie plata transportului si astfel aflati, direct de la sursa, exact cat va costa transportul.

Multumesc pentru intelegere ;)
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Mai sunt doar 15 poturi de Cuba.
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Avatar utilizator
Angelina
Sr. Member
Sr. Member
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2010 04:19
Localitate: Baia Mare

Gata, oferta speciala a luat sfarsit   ;D
Nu mai am Cuba de dat urgent, e posibil sa mai fie insa la preturi normale pentru aceasta specie si voi posta in topicul celalalt al meu cand voi mai avea de dat.
Se poate inchide, multumesc!   :)
Until you find someone worth dying for, you never really live.
Încuiat